0 537 499 59 10
destek@yukyolda.com
10 Teker Kamyon


10 TEKER KAMYON

10 teker kamyon, genellikle ağır yüklerin taşınmasında kullanılan bir taşıma aracıdır. 10 teker kamyon, diğer adıyla 3 dingilli kamyon olarak da bilinen, ön dingil bir lastikli, arka dingiller iki lastikli, istiap haddi ortalama 15 ton olan yük taşıma için kullanılan bir araçtır. 10 Teker kamyonlar nakliye işlerinde en çok kullanılan ve şoförler tarafından oldukça tercih edilen bir araç türüdür. 10 teker kamyonlar taşıma kapasitesi olarak; brüt (toplam) ağırlığı 25 tonu geçmeyen, boş ağırlığı (dara) 10 ton, yük kapasitesi (net) 15 ton olan araçlardır.

Adından da anlaşılacağı gibi, aracın tekerleklerinin toplam sayısı 10 adettir. Bu tür kamyonlar, daha büyük taşıma kapasitelerine ve yüksek ağırlık taşıma yeteneklerine sahiptirler.

10 teker kamyonlar, genellikle yüksek yollarda daha iyi denge sağlayabilen ve yüksek taşıma kapasitesine sahip oldukları için tercih edilirler. Ağır endüstriyel ekipmanlar, inşaat malzemeleri, büyük makineler gibi büyük ve ağır yüklerin taşınmasında kullanılabilecek kapasiteye sahiptirler.

Bu tür kamyonlar, taşınacak yükün ağırlığına, boyutuna ve taşıma mesafesine göre seçilir ve kullanılır. Genellikle lojistik ve taşımacılık şirketleri, büyük ölçekli yükleri etkili bir şekilde taşımak ve dağıtmak için 10 teker kamyonları tercih ederler. 10 Teker Kamyon ihtiyacınız mı var öyleyse hemen bize ulaşın.

 

 

10 Teker Kamyon kaç Ton Yük Taşır?

Bir aracın kaç ton yük taşıyacağı yasalar tarafından belirtilmektedir. Araçların yük miktarı motor gücüne ve dingil sayısına göre belirlenir. Bu da trafikte daha güvenli bir yolculuk yapılmasını sağlar.

10 teker kamyonların kasa uzunluğu 7.20, genişliği 2.45 metredir. Yüksekliği 2.70 olup toplam hacmi 47 metre küptür. 15 ton yük alma kapasitesi vardır. 10 teker kamyonlarda yönetmelik gereği taşıyacağı yükün ağırlık birimi 15 ton olarak sınırlandırılmıştır. Bu miktar aracın ruhsat bilgisinde yazmaktadır.

 

 

10 Teker Kamyon Kaç Palet Alır?

Euro palet hesabı yaparken enleri 100cm boyları ise 120cm olan standart paletlerden ortalama 14 x 2 adet toplam 28 adet olarak yüklenmektedir. 10 Teker kamyonlara paletli yük atmak çok kolay bir iştir.

 

 

10 Teker Kamyon Nerelerde Kullanılır?

10 teker kamyonlar şehir içi ve şehirler arası yük taşımada kullanılır. Özellikle şehir içinde diğer büyük araçlara göre kullanımı daha kolay ve hareket kabiliyeti daha yüksek olduğundan tercih edilmektedir. Ayrıca manevra kabiliyeti de çoğu araca göre daha yüksektir.

Bizler yukyolda.com olarak her taşıma da yüke en uygun aracı tercih ederiz. On Teker kamyonlar da bünyemizde bol miktarda bulunan ve yaygın olarak kullanılan bir araç türüdür. Müşterilerimizin yükünün cinsine ve miktarına göre en uygun araç tercih edilmesi önemlidir. Böylece hem taşıma işlemi daha kolay ve ekonomik olur hem de yük olası bir takım zararlardan korunmuş olur.

 

 

10 Teker Kamyon İhtiyacınız İçin Bize Ulaşın:Yukyolda.com

Yukyolda.com olarak, taşımacılık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız. İster ağır yüklerinizi güvenle taşımanız gereksin, ister karmaşık lojistik projelerinizi yönetmeniz, 10 teker kamyon ihtiyacınızda da size yardımcı olmak için hazırız. Geniş ve modern filomuzdaki 10 teker kamyonlarımızla, yüklerinizi en hızlı, güvenilir ve ekonomik şekilde taşıyoruz.

Yılların verdiği deneyim ve uzmanlığımızla, müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun 10 teker kamyonlarımızla, her türlü yükü en uygun rotaları seçerek ve en kısa sürede taşıyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak, yüklerinizin güvenliğini sağlamak ve taşıma süreçlerinizi kolaylaştırmak amacıyla buradayız. Bize ulaşın ve ihtiyacınıza özel taşımacılık çözümleri ile tanışın. Yukyolda.com, yük taşımanın güvencesi.

 

Linkler: 10 Teker Kamyon Nedir?, On Teker Kamyon Kaç Ton Yük Taşır?, On Teker Kamyon Nerelerde Kullanılır?

yukyolda_wf
yukyolda_tel
Hakkımızda     Hizmet Noktaları   İletişim